YURT DIŞI KARTLARIYLA ÖDEMELER AKTİF

Video İndirme Programları

Blog Yazısı

İnternet paylaşım platformda yer alan bazı video içeriklerini ve müzikleri indirmek için video indirme programları oldukça önemli görev üstleniyor. İnternet olanakları günümüzde bazı yerlerde bulunmayabilir. Tatilde ve evde interneti olmayan kişiler istedikleri video, müzik ve filmlere ulaşmada sıkıntı yaşayabilir. Bu tür durumlarda işleri kolaylaştıran bazı indirme programları vardır.

En Önemli 5 Video İndirme Programı

Günümüzde internet olanakların izin verdiği imkanlar dahilinde yüksek performansla kullanılabilecek bazı video indirme programları şunlardır.

  • Internet Download Manager,
  • FlashGet,
  • JDownloader,
  • VDownloader,
  • 4K Video Downloader, 

Yukarıda yer alan programlar sayesinde hem internet kullanımından tasarruf edildiği gibi internetin olmadığı yerde daha önce indirmiş olduğunuz videoları izleyebilirsiniz.

İnternet Download Manager

En önemli video indirme programları arasında yer alan Internet Download Manager kısa adı olarak aynı zamanda IDMAN da bilinir. Popüler bu uygulamada izlenilen her videonun sağ üst kısmında İndir butonu yer alıyor. Bu uygulamanın bir çok özelliği olup en önemli özelliği ise indirdiği videoları kendi bünyesinde yer alan yazılımla parçalayarak daha hızlı işlem yapar.

FlashGet

Ülkemizde uzun süre kullanılan FlashGet 2004 yılından beri sahip olduğu popülerliğini hala koruyor. Kolay bir arayüze sahip bu uygulama birçok fonksiyonları bir arada tuttuğu için en iyi programlar arasında yer alıyor. Beğendiğiniz videonun link kopyalayarak FlashGet ile indirme şansınız bulunuyor.

JDownloader

JDownloader, son derece basit ve bilgisayar yer kaplamayan bir indirme programı olarak bilinir. Java kullanımına sahip bu program özellikleri ve kullanımı ön plana çıkıyor. Diğer programlardan farklı olarak indirmek istenilen video hızlı bir şekilde streaming videolarına dönüştürebilirsiniz.

VDownloader

VDownloader, videoları indirirken aynı zaman bunları bir dosya haline getirmesi kullanıcılara çokça fayda sağlıyor. Ayrıca indirilen videonun sonrasında sesini kullanmak istiyorsanız bu da mümkündür. Videoyu kolay bir şekilde uygulamaya sürüklenmesiyle mp3 dönüştürebilirsiniz.

4K Video Downloader

Basit bir kullanımı olan 4K Video Downloader ücretsiz ve sorunsuz indirme programları arasında yer alıyor. Pek çok özelliği bir arada barındıran program oynama listelerine de izin veriyor. 4K çözünürlüğünde hizmet sunan program aynı zamanda 360 derece açılı olarak indirme özelliği bulunuyor.

 

0 Yorum

Yorum Yap

E-mail adresin gözükmeyecek.