YURT DIŞI KARTLARIYLA ÖDEMELER AKTİF

Twitter Videoları Açılmıyor Oynatma Hatası Çözümü

Blog Yazısı

Twitter çoğunlukla gençlerin sık sık takip ettiği bir sosyal medya uygulamasıdır. Bu kadar sık kullanılan bir uygulama ara sıra karşımıza hatalar getirebilir. Bu hatalardan biri olan video açılmıyor hatası bazen karşımıza çıkabilir. Ama dert etmeyin. Twitter videoları açılmıyor oynatma hatası çözümü için yapmanız gereken bir kaç şey olacaktır. Gündemin sık sık takip edildiği bu uygulamada sorunsuz bir kullanım herkesin en doğal isteğidir.

Twitter Videoları Açma Sorunu Çözme Maddeler Halinde

Twitter uygulamanızda videoları açma ve izlemede sorun yaşıyorsanız aşağıdaki maddeleri takip etmenizi öneririz.

Bu maddeler sırasıyla;

  • Kullandığınız interneti kontrol edin
  • Twitter uygulamasını son sürüme güncelleyin
  • Twitter uygulamasını kaldırıp yeniden yükleyin

Twitter uygulamanızda video açma sorununu gidermek için yukarıda ki adımları izleyin. Bu adımları izledikten sonra sorunun çözüldüğüne şahit olacaksınız.

Twitter Yüklenirken Hata

Twitter yüklenme esnasında size hata veriyorsa ve yüklemeyi uzun bir süre yapmıyorsa kullandığınız interneti ve internetin hızını kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Başka çözüm yolu olarak da twitter uygulamasını güncellemesini kontrol etmenizi güncelleme varsa güncellemeyi yapmanızı öneririz. Bunları yaptığınız takdirde sorun çözülecektir.

Twitter Video Yükleme Hatası

Twitter video yükleme hatası ya sizin telefonunuzda olan kişisel sorunlardan ya da kullandığınız internetin hızının düşükten kaynaklı olabilir. İlk olarak bunları çözüme ulaştırmanızı tavsiye ediyoruz. Sorun çözülmediği takdirde diğer yolları deneyebilirsiniz.

Mobil Twitter Video Oynatma Hatası

Twitter uygulamanızda video oynatma ve yüklenme hatası yaşıyor iseniz bu sizin kullandığınız internetten kaynaklanıyor olabilir. Ama bunun aksine kullandığınız cihazda twitter da sorun yaşıyor iseniz bu sizin cihazınızın kişisel sorunlarından kaynaklanıyor olabilir. Bunun çözümü için cihazınızın ayarlarını değiştirip cihazınızın sürümünü son sürüme güncelleyebilirsiniz. Bu sizin sorunuzun çözülmesine yardımcı olarak video oynatma hatasını giderecektir.

Twitter Video Bir Sorun Oluştu

Sosyal medya uygulaması olan twitter uygulamasında birden sorun yaşamaya başladıysanız bu sorun büyük ihtimal kullandığınız internetin hızından kaynaklanıyor olabilir. Ama bunun aksine kullandığınız cihaz da twitter uygulamasında sorun yaşamanıza sebep olabilir. Bunları kontrol ederek sorunu çözebilirsiniz.

0 Yorum

Yorum Yap

E-mail adresin gözükmeyecek.