YURT DIŞI KARTLARIYLA ÖDEMELER AKTİF

Instagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu

Blog Yazısı

Tüm dünyada popüler olan, en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram zaman zaman kullanıcılarına sorun yaşatabiliyor. Bunlardan biri de Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu hatasıdır.

Sizler de Instagram'da yapmak istediğiniz bir eylem sonucu bu ekranla mutlaka bir kez bile olsa karşılaşmışsınızdır. Peki, Instagram kullanıcılarının sık sık rastladığı bu sorun nasıl çözülür? Bu yazımızda bu hatanın çözüm yöntemlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Vpn / Internet Bağlantısını Kontrol Edin

İlk olarak, sorunun Internet bağlantınızdan kaynaklanıp kaynaklanmadığını tespit etmemiz gerekir. Bunun için Instagram dışındaki herhangi bir siteye bağlanmayı deneyin. Eğer ağ bağınız o siteye de girmiyorsa, internet bağlantınızı kapatın, bir süre beklettikten sonra tekrar açın. Eğer problem, ağınızla ilgiliyse büyük ihtimalle bunu yapmak sorunu çözecektir. Eğer Internet ağınızda herhangi bir sorun yoksa eğer kullanıyorsanız VPN veya Proxy bağlantınızı geçici olarak kesin ve birkaç saat sonra açın.

Hesabınızı Birkaç Saatliğine Dondurun

Dikkat edilmesi gereken husus şu ki Instagram hesabınızı silmeyeceğiz, donduracağız. Bunun için;

  • Web tarayıcınızdan, (mobil uygulamadan değil) Instagram'ı açmalısınız.
  • Hesabınıza giriş yapmalı, ardından profili düzenle sayfasına girmelisiniz. Açılan sayfada "hesabımı geçici olarak kapat" ibaresine tıklamalısınız.
  • Şimdi size neden Instagram hesabınızı dondurmak istediğinizi soracak, herhangi bir nedeni seçerek işleminizi sonlandırın. Bu şekilde hesabınız silinmez, yalnızca dondurulmuş olur ve istediğiniz zaman giriş yaparak hesabınızı tekrar aktifleştirebilirsiniz. Bu yöntemi kullanarak hesabınızın dört - beş saat kapalı durmasını sağlayın, ardından tekrar giriş yaptığınızda büyük ihtimalle sorununuz çözülecektir.

Instagram'a Giriş Yapmaya Çalıştığınızda Bu Hatayı Alıyorsanız

Eğer Instagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu ekranını size, hesabınıza giriş yapmak istediğinizde gösteriyorsa giriş yapma şeklinizi değiştirmeniz sorununuzu çözecektir. Şöyle ki, Instagram'a her zaman kayıtlı olan kullanıcı adı ve şifreniz ile giriyorsanız o an bunu yapmayın, bilgilerinizi kendiniz yazarak girin.

Ya da normalde e-posta/şifre bilgileriniz ile hesabınıza giriş yapıyorsanız bu defa bağlı Facebook hesabınız üzerinden hesabınıza girin. Genelde bu sorun, giriş yapma ile ilgili bir problemdir ve çoğu zaman farklı şekilde yapacağınız giriş yöntemleri ile ortadan kalkar.

0 Yorum

Yorum Yap

E-mail adresin gözükmeyecek.