YURT DIŞI KARTLARIYLA ÖDEMELER AKTİF

Instagram Yeni Güncelleme Geldi

Blog Yazısı

Günümüz koşullarında sosyal medyaya artan ilgiler sosyal medya uygulamalarının kendilerini sürekli yenilemelerine yol açıyor. Yenilenen uygulamalara güncellemeler geliyor daha dikkat bir şekilde karşımıza çıkıyorlar. Instagram uygulamasını kullananlar bilir ki Instagram kendisine sürekli yenilik getiren bir uygulamadır. Telefonunuzda ınstagram yeni güncelleme geldi yazsını görüyorsanız demek ki Instagram yenilikleri ile karşımıza çıkmaya hazır hale gelmiş.

Instagram Güncelleme Nasıl Yapılır?

Günümüzün en ilgi çeken sosyal medya uygulamalarından olan Instagram uygulamasını hemen hemen her yaş grubu severek kullanıyor. Kimisi Instagram uygulamasını iş için kullanırken kimisi de zevk ve eğlence aracı olarak kullanılıyor. Bu kadar kullanıcı olan Instagram da her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Instagram uygulamasına gelen güncellemeyi yapmak için aşağıdaki adımları dikkatlice okumalısınız.

Bu adımlar sırasıyla;

  • Telefonunuzun uygulama indirme sitesine giriş yapın
  • Güncellemelerin olduğu bölüme girin
  • Instagram uygulamasının yanındaki güncelle yazısına basın
  • Uygulamanızı güncelleyin

Instagram uygulamasını güncellemek ve yeni sürümlerini görmek istiyorsanız yukarıda ki adımları takip etmeniz yeterli olur.

Instagram Yeni Özellikleri Kullanamıyorum

Instagram uygulamasına yeni gelen özellikleri kullanmak için uygulamanızı son sürümüne güncellemeniz gerekiyor. Güncelleme yaptığınız halde yeni özellikleri kullanamıyorsanız bu telefonunuzdan kaynaklanan bir sorundur. İlerleyen zamanlarda özellikler size de gelecektir.

Instagram Yeni Güncelleme

Instagram uygulamasının kullanıcısının bu denli çok olmasından dolayı Instagram her geçen gün yenilenen özellikleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Uygulama kendisini yenilediği zaman bu bizlere güncelleme olarak gelecektir.

Instagram Hesabıma Yeni Özellikler Gelmiyor

Instagram uygulamasına gelen yeni özellikleri kullanmak için güncellemeyi yaptığınız halde özellikler telefonunuza gelmiyor ise bu telefonunuzun modeli ve sürümünden kaynaklanan bir sorundur. Telefonunuzun sürümü yeni özelliğe yetmiyorsa bu özellik sizin telefonunuza gelmeyebilir.

Instagram Güncelleme Ne Geldi?

Instagram uygulamasına gelen yeni güncellemelerden haber olmak istiyorsanız Instagram uygulamasını son sürüme güncelleyebilirsiniz. Ayriyeten yeni gelen özellikleri öğrenmek için Instagram uygulamasının açıklamalarını okuyarak bu konu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sosyal medya uygulamalarından olan Instagram günümüzde çok büyük ilgi ve sevgi ile kullanılmaya devam ediyor ve sizlerin karşısına yenilenen özellikleri ile çıkıyor.

 

0 Yorum

Yorum Yap

E-mail adresin gözükmeyecek.