YURT DIŞI KARTLARIYLA ÖDEMELER AKTİF

Tango Hesap Silme

Blog Yazısı

Sosyal medya kullanıcılarının merak ettiği en önemli konular arasında Tango hesap silme işleminin nasıl yapıldığı yer alıyor. Elbette bu konuda yapılması gerekenler son derece kolay şekilde gerçekleştiği bilinmelidir. Fakat hesabın silinmesinden sonra yapılan eylemlerin kaybolacağı unutulmaması gereken önemli konular arasındadır. Öyleyse Tango hesabının silinmesi için neler gerekir? İşte tüm detaylar.

Tango Hesabı Nasıl Silinir?

Kullanıcılar Tango hesaplarını silmek istediklerinden oldukça kolay şu yöntemleri takip ederek hesaplarını rahatlıkla silebilirler:

  • İlk adım olarak Tango mobil uygulamasına giriş gerçekleştirilir.
  • Ardından sayfanın sol üst tarafından mevcut olan profil kısmına tıklanır.
  • Tıklanan kısımda dişli simgesinde görülen hesap ayarları bölümüne devam edilir.
  • Alt tarafta yer alan hesabımı sil butonuna tıklanır.
  • Sitenin sisteminde istenen alanların doldurulmasından sonra hesabın neden silinmesi istendiği soruluyor.
  • Alan geçildikten sonra onay butonuna tıklanır.

Onay işleminden sonra hesap birkaç dakika içerisinde silinme aşamasına girecektir.

Tango Hesap Silme Linki

Tango hesabının silinmesi açısından herhangi bir link bulunmuyor. İşlem sadece kişilerin hesaplarına girmesi ve gerekli adımları takip etmesi üzerinden gerçekleşiyor.

Tango Hesap Kaç Günde Silinir?

Tango hesabının silinmesi için işlem yapılmasının ardından sistem en kısa süre içerisinde hesabı tamamen kapatacaktır. Bu durum 72 saat içerisinde süren bir işlemdir. Bazen aynı gün içerisinde gerçekleşiyor olsa bile en fazla 72 saat sonunda hesap tamamen kapatılacaktır.

Tango Hesap Kapatma

Yukarıda da bahsedildiği üzere Tango hesap silme işlemi son derece kolay gerçekleşiyor. Ancak bilinmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi hesabın hemen değil birkaç gün içinde tamamen kapanma yaşanmasıdır. Hesabın kapanması için işlemler sadece mobil uygulaması üzerinden gerçekleşiyor.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hesap silinmeden önce mutlaka ciddi şekilde karar verilmesi gerekir. Çünkü silinen hesaplara artık geri dönüş söz konusu değildir. Tango kullanıcıları buradan para kazanıyorsa eğer hesap silindiği takdirde içeride bulunan ücret alınamayacaktır. Mesaj geçmişi görüntülenemeyecek ve arkadaşlar ile bağlantı tamamen kesilecektir.

Kazanılan puanlar silineceği gibi aynı telefon numarası ve mail adresi ile sadece yeni hesap açılabilir. Bu nedenle hesap silme işleminden önce mutlaka dikkat şekilde düşünülmesi son derece önemlidir.

0 Yorum

Yorum Yap

E-mail adresin gözükmeyecek.