YURT DIŞI KARTLARIYLA ÖDEMELER AKTİF

Pinterest Hesabı Nasıl Silinir?

Blog Yazısı

Pinterest hesabı olan kullanıcılar son günlerde pinterest hesabı nasıl silinir gibi endişeler yaşıyor. Pinterest tüm dünya üzerinde çok sayıda aktif kullanıcıya sahip olan dijital bir platformdur. Her ne kadar çok sayıda kullanıcıya sahip olunsa da platformun kullanıcıları belli bir zaman sonra pinterest hesabını kapatmak veya geçici olarak durdurmak isteyebiliyor. Dolayısıyla platformun kullanıcıları arasında görsel paylaşım platformunda var olan hesaplarının nasıl ne şekilde kapatılabileceği merak konusu oluyor.

Pinterest görsel paylaşım platformunun tüm dünyada çok fazla kullanıcıya sahip olmasının nedenlerinden biri elbette kullanıcıların google üzerinde dahi göremedikleri içerikleri görebilmeleridir. Görsel paylaşım platformunda kullanıcılar sadece resim değil video ve giftleri de rahatlıkla paylaşabiliyorlar. 

Pinterest Hesap Silme Aşamaları

Pinterest hesap silme aşamaları kolaylıkla 4 adımda gerçekleşebiliyor. Platformun kullanıcıları hesaplarını silmek istediklerinde şu aşamaları yapmak zorundadırlar.

  • Pinterest uygulamasına giriş sağlayarak üstte yer alan altıgene tıklamalısınız.
  • Ardından hesap ayarlarına gelmeniz gerekiyor.
  • Buradan hesap kapatma seçeneği tıklanmalıdır.

Bu adımları tamamladıktan sonra size sistem tarafından kapatmak istediğinize dair onay sunulur. Onayı kabul ettiğiniz taktirde pinterest hesabınızı kapatmış oluyorsunuz.

Pinterest Hesabını Kalıcı Olarak Kapatma İşlemi

Tüm dünyada severek kullanılan görsel paylaşım uygulamasında yer alan hesabınızı kesin suretle kapatmak istiyorsanız eğer bunun için şu adımları izlemelisiniz.

  • İlk olarak uygulamaya giriş yapmalısınız.
  • Ayarlar sekmesine gelerek hesap sil butonunu kullanmanız gerekir.
  • Size sunulan, hesap kapatmanıza neden olan seçeneklerden birini seçerek onay vermelisiniz.

Tüm bu adımlardan sonra uygulamada var olan hesabınız kalıcı olarak kapatılacaktır. Fakat bu şekilde pinterest hesabınızda yer alan resimlerde kalıcı olarak siliniyor.

Pinterest Hesap Silme Mobil

Pinterest hesabınızı kolaylıkla telefonunuzdan da silebilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra profilinize gelmeli ve ayarlar tıklanmalıdır. Buradan hesap sil seçeneği seçilmelidir.

Silinen Pinterest Hesabı Geri Alınabilir Mi?

Elbette silinen uygulama tekrardan geri alınabiliyor. Elbette bunun için kullanıcı adınızı ve parolanızı bilmeniz gerekiyor.

Pinterest Hesabı Devre Dışı Kalır mı?

Pinterest uygulamasında hakaret, porno, nefret barındıran içerikler paylaşılması halinde hesabınız devre dışı kalabiliyor.

 

 

 

 

 

0 Yorum

Yorum Yap

E-mail adresin gözükmeyecek.