YURT DIŞI KARTLARIYLA ÖDEMELER AKTİF

Instagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Hata Uyarısı Neden Oluşur?

Blog Yazısı

Instagram hesaplarına giriş yaparken alınan ınstagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir hata uyarısı neden oluşur? Hatanın çözüm yolları var mı? Neler yapılabilir? Instagram kullanıcıları için cevaplandırmaya çalışacağız.

Instagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Hata Oluştu Ne Demek?

Açmış olduğunuz instagram hesabınıza giriş yapmak istediğinizde hesap ismi ve şifre girişi yaptıktan sonra üzgünüz isteğinizle ilgili bir hata oluştu şeklinde uyarı almış olabilirsiniz. Bu uyarı mesajını aldığınızda hesabınıza giriş yapmanız mümkün olmaz. Bu sorun bir süre bekleyip yeniden girmeye çalıştığınızda ortadan kalkabileceği gibi devam edebilir. Bunun için hatanın ortadan kaldırılmasını sağlamanız ve hesabınıza yeniden giriş yapabilmeniz gerekir.

Instagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Hata Uyarısı Neden Oluşur?

Instagram hesabınıza giriş yapmak istediğinizde aldığınız üzgünüz isteğinizle ilgili bir hata oluştu uyarısını almanızın birden fazla sebebi vardır. Bu sebepleri öğrenip ortadan kaldırarak hesabınıza ulaşabilir ve paylaşıma devam edebilirsiniz. Uygulama tarafından bu mesajı almanızın nedenleri ise şunlardır;

  • Aynı anda birden fazla instagram hesabı kullanıyor olmanız
  • Instagram hesabınızın banlanmış olması
  • Telefonunuzun banlanmış olması
  • İnternet bağlantısında sorun olması

Bu nedenleri ortadan kaldırmak için doğru çözüm yollarını bulmanız ve uygulamanız gerekir. Aksi takdirde hesabınızı kaybetmeniz ve bir daha giriş yapamamanız mümkündür.

Birden Fazla Instagram Hesabının Kullanılması

Instagram için birden fazla hesap açmışsanız uyarıyı bu hesaplar nedeniyle alıyor olabilirsiniz. Çünkü uygulama aynı cep telefonu üzerinden birden fazla hesabın yürütülmesini istemiyor ve bu nedenle hesaplara girişi engelliyor olabilir. Bunun için açmış olduğundan fake hesaplarını kapatabilir ve sorundan kurtulabilirsiniz. Hesaplarınızı kapatmak istemiyorsanız açmış olduğunuz hesapların bir kısmını tarayıcı üzerinden kullanabilirsiniz.

Instagram Hesabının Banlanmış Olması

Üzgünüz isteğinizle ilgili hata uyarısını almanızın bir nedeni de kullanmakta olduğunuz instagram hesabının banlanmış olmasıdır. Bu durumda belirlenen ban süresinin dolmasını beklemeniz ve sürenin sonunda hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Instagram hesabınızın banlanmasının sebepleri ise çok fazla beğeni, takip ve yorum yapmak olabilir. Bunun dışında kurallara aykırı paylaşım yapmanız ban nedeni olabilir.

Telefonun Banlanmış Olması

Üzgünüz isteğinizle ilgili hata uyarısının bir nedeni de cep telefonunuzun banlanmış olması olabilir. Bu durumda instagram hesabınıza başka bir telefondan giriş yapabilir ve paylaşıma devam edebilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuz üzerinden instagram hesabınıza uygulama üzerinden değil tarayıcı üzerinden giriş yapabilirsiniz. Bu durumda hesabınızı sorunsuz kullanabilirsiniz.

İnternet Bağlantısında Sorun Olması

Cep telefonunun ve instagram hesabının ban yemiş olmasının dışında uyarıyı almanızın bir nedeni de internet bağlantısında sorun olmasıdır. İnternet hızının yavaş olması hesaba girişi engelliyor olabilir. Bu durumda internet bağlantı sorununun çözülmesini beklemeniz gerekir. Böylelikle hesabınıza giriş yapabilir ve paylaşımlarınıza devam edebilirsiniz.

0 Yorum

Yorum Yap

E-mail adresin gözükmeyecek.