YURT DIŞI KARTLARIYLA ÖDEMELER AKTİF

Instagram Rehberdeki Kişileri Bulma?

Blog Yazısı

Instagram Rehberdeki Kişileri Bulma?

İnstagram uygulamasını kullanan birçok kişi arkadaşları, aileleri ve sevdikleri ile beraber takipleşerek sosyalleşmektedirler. İnstagram bu zamana kadar birçok yeniliği getirerek kişilerin daha kolay birbirleri ile etkileşime geçmesini sağladı. Bu özelliklerden birisi, İnstagram rehber özelliği olmaktadır. Bu özellik ile beraber insanlar rehberde kayıtlı olan kişilere bağlanarak hesaplarını görüntüleyebilir ve takipleşebilmektedirler.

İnstagram Rehbere Bağlanmak

İnstagram kullanıcıları arkadaşlarını bulmak istedikleri zaman istedikleri her anda rahatlıkla numaraları ile hesaplarına bağlanabilirler. İnstagram rehberde bulunan kişileri kullanıcılara erişime açmıştır. Bu yöntem ile hem kullanıcının kendisi hem de rehberinde yer alan kişiler profil bilgilerine telefon numaralarını girerek rahatlıkla rehberdeki kişiler ile etkileşime girebilir. İnstagram rehbere bağlanmak için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir,

  • İnstagramınıza girerek ayarlar bölümünden ‘’rehber bağlantısına izin ver’’ seçeneğini işaretlemeliler.
  • Sonrasında hesabınızı rehberinizdekilere açmış olursunuz, aynı zamanda bu şekilde işaretleyen kişiler rehberinizde İnstagram hesabı görünür.
  • Sonrasında çıkan kişileri tümüne bir anda istek atabilir veya istek atmak istediklerinizi tek tek seçebilir veya mesaj atabilirsiniz.

Bu adımlar ile beraber rahatlıkla rehberinizdeki kişilere ulaşabilir ve onlarında size ulaşmasına izin verirsiniz. Bunun için iki tarafında numarasının İnstagram uygulaması üzerinde bulunması gerekmektedir. İnstagram hesap gizleme yöntemi ile beraber istemediğiniz kişilere hesabınızı kapatabilirsiniz.

İnstagram Rehberdeki Kişileri Bulma

İnstagram üzerinden arkadaşlarınızı arıyorsanız ve bulamıyorsanız veya takip edecek kişiler arıyorsanız, rehberinizdeki kişiler uygun olabilir. İnstagram rehberdeki kişileri bulma adımları ile beraber numarası sizde kayıtlı olan ve İnstagram hesabına sahip olarak rehberdeki kişilere bağlanan herkesin hesabına ulaşabilirsiniz. İnstagram üzerinden rehberdeki kişileri bulmak için izleyeceğiniz adımlar,

  • İnstagram hesabına girdikten sonra sağ üst kısımda yer alan profil fotoğrafınıza tıklayın.
  • Açılan sayfada menü kısmından ayarlar seçeneğine tıklayın.
  • Açılan sayfada sol tarafta yer alan kişileri yönet seçeneğine tıklayın.
  • Bu şekilde İnstagram rehber senkronizasyonu yapılır ve böylece kişileri takibe alabilirsiniz.

Listeyi silmek içinse tümünü sil seçeneğine tıklayabilirsiniz. Senkronizasyon ile beraber rehberinizdeki kişilerin İnstagram hesabı olduğu zaman size bildirilecektir. Burada rehber üzerinde silinin İnstagram profillerini görebilirsiniz. Bunun için rehber senkronizasyonunu iptal edebilir ve tekrar başlatarak bu sorunu çözebilirsiniz.

İnstagram Hesabı Nasıl Bulunur?

Eğer rehberinizi bağlayarak bulmak istediğiniz kişiyi bulamıyorsanız bunun için size tam kullanıcı adı gerekmektedir. İnstagram rehberdeki kişileri bulmuyor diyorsanız ve tam kullanıcı adını bilmiyorsanız hesap bulma daha da zorlaşacaktır. Kafanızda kalmış bir kullanıcı ismi varsa İnstagramda bulunan arama kısmından kullanıcı adını aratabilir ve çıkan sonuçlardan şansınızı deneyebilirsiniz.

İnstagram Rehberdeki Kişiler Beni Görmesin Diyorsanız

İnstagram rehberdeki kişiler beni görmesin diyorsanız bunun için telefon numaranız ile kayıt olmamanız gerekir. Eğer İnstagram üzerine telefon numarası ile kayıt olduysanız büyük ihtimalle rehberdeki kişiler size ulaşabilir. İnstagrama üye olduktan sonra rehber senkronizasyonunu kesinlikle açmamanız gerekir. İnstagram üzerinden rehberdeki kişilere ulaşma konusunda onay vermeyerek sizi görmelerini engelleyebilirsiniz.

İnstagram Rehbere Ulaşmanın Avantajları

İnstagram üzerinden arkadaşlarınız ile sosyalleşmenin en iyi ve hızlı yolu, rehberiniz ile bağlanarak birbirinizi takip etmenizdir. Bu yöntem hem hızlı hem de arama kısmı ile uğraşmanıza gerek kalmayan bir yöntemdir. Arkadaşlarınıza bu yöntem ile hızlı bir şekilde ulaşabilir ve takip isteğini rahatlıkla atabilirsiniz.

İnstagram rehbere ulaşma yöntemi ile beraber takipçi sayınızı tanıdığınız kişiler ile arttırabilirsiniz. Aile bireylerinizin İnstagram hesabını görebilir veya çocuklarınızın İnstagram hesabı açıp açmadığını kontrol edebilirsiniz. Tabi bunun için doğrudan rehber bağlantısının iki taraf içinde olması gerekmektedir.

 

 

 

 

 

0 Yorum

Yorum Yap

E-mail adresin gözükmeyecek.