YURT DIŞI KARTLARIYLA ÖDEMELER AKTİF

Facebook Toplu Mesaj Silme

Blog Yazısı

Facebook mesaj kutusunda biriken mesajların kolay bir şekilde silinmesi için facebook toplu mesaj silme yöntemi oldukça fayda sağlıyor. Günümüzde mobil veya masaüstü aracılığıyla Facebook uygulamasını kullanan kişiler farkına varmadan mesaj kutuları dolabiliyor. Bu mesajların tek tek silinmesi yerine toplu mesaj silme yöntemi ile mesaj kutusunu hemen temizleyebilirsiniz.

Facebook Toplu Mesaj Silme Yöntemi 

Facebook uygulamasında yer alan mesajların toplu bir şekilde temizlenmesi için bazı yöntemler kullanılıyor. Bu yöntemleri hem masaüstü hem de mobil cihazlarınızla uygulayabilirsiniz. Bu yöntemi uygulamak için şu adımları takip edebilirsiniz.

  • Bilgisayar veya mobil telefonla uygulamaya giriş yapılmalıdır.
  • Hesabınıza giriş yapmak için kullanıcı adı ve şifrenin doğru bir şekilde girilmesi gerekir.
  • Facebook sayfası açıldığında sağ üst köşede yer alan mesajlar kutusuna gidin.
  • Bu alanda sohbetlere ilişkin tüm mesajlar yer alır.
  • Karşınızda yer alan mesajların hepsini işaretleyerek toplu silme seçeneğini seçin.
  • İstemediğiniz tüm mesajlar tek tıkla silinmiş olur.

Yukarıda yer alan adımları istediğiniz zaman uygulayarak Facebook uygulamasında bulunan mesajları kolaylıkla silebilirsiniz.

Facebook Toplu Mesaj Silme Programları

Facebook mesajlarından kurtulmak kullanabileceğiniz birçok yöntem bulunuyor. Tek tek mesajları silmek yerine kullanabileceğiniz şu yöntemler sayesinde mesajları toplu bir şekilde silebilirsiniz.

  • Facebook- Delete all messages,
  • Delete all messages for Facebook,
  • Messenger Message Cleaner,
  • Messenger Cleaner,

Yukarıda yer alan programlar dışından Chrom üzerinden kuracağınız eklentiler sayesinde mesaj kutusunda istemediğiniz mesajlardan kurtulabilirsiniz.

Akıllı Telefon Üzerinden Facebook Toplu Mesaj Silme

Sosyal medyanın en yoğu kullanıldığı dijital araçlardan biri olan akıllı telefonlardan Facebook mesajları silinebilir. Facebook uygulamasında bulunan mesajların silinmesi için messenger uygulamasının yüklü olması gerekir. Uygulamayı kullanarak hesaba giriş yapıldıktan sonra mesajları toplu sil sekmesi kullanılarak bu işlem yapılabilir.

Bilgisayar Üzerinden Facebook Toplu Mesaj Silme

Bilgisayar üzerinden toplu bir şekilde Facebook mesajları silme işlemi akıllı telefonlardan farklı oluyor. Bilgisayar sürümüne uygun programların bilgisayar yer alması mesajların kolay bir şekilde silinmesine olanak sunuyor.

Choreme Uzantısı Ekleyerek Facebook Toplu Mesaj Silme

Facebook toplu mesajlarını silmek için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise Chrome uzantısıdır. Facebook sayfasına Chrome uzantısı eklendikten sonra açılan sayfada uygulamayı kullan bir buton yer alacaktır. Bu butona tıklamanız halinde uzantının tarayıcının sağ üst köşesinde yer alan çubuk aktif hale gelir. 

0 Yorum

Yorum Yap

E-mail adresin gözükmeyecek.