YURT DIŞI KARTLARIYLA ÖDEMELER AKTİF

Facebook Beğendiğim Sayfaları Nasıl Bulurum?

Blog Yazısı

Facebook kullanıcılarının daha önce ziyaret ettiği ve beğendikleri sayfalar için facebook beğendiğim sayfaları nasıl bulurum? sorusunu sorduklarını görüyoruz. Kullanıcılar daha önce beğendiklerini bulmak veya bazılarını beğenmekten vazgeçmek için platformda yer alan beğendiğim sayfaları ziyaret edebilir.

Facebook Beğendiğim Sayfalar Nedir? 

Sosyal medya platformu Facebook farklı fikir ve düşüncelerle kurulmuş önemli bir uygulamadır. Facebook uygulamasına ait birçok özellik kullanılmasına rağmen nerede yer aldığı tam olarak bilinemiyor. Kullanıcılar platform üzerinden paylaşılan gönderileri yaptıkların yorumların yer aldığı alan beğendiğim sayfalar kısmını oluşturur. Bu alanda yer alan paylaşımları görebileceğiniz gibi beğeni durumlarını değiştirme imkanınız da bulunuyor.

Facebook Beğendiğim Sayfaları Bulmak İçin Takip Edilecek Adımlar

Facebook beğeniler sayfasını ulaşma konusunda sıkıntı yaşayan dikkat edilecek bazı adımlar bulunuyor. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz.

  • İlk olarak Facebook hesabı üzerinden giriş yapılması gerekir.
  • Hesaba giriş yapıldıktan sonra ana sayfa kısmına gelinmelidir.
  • Bu alanda yer alan ''keşfet'' kısmı bulunmalıdır.
  • Keşfet kısmı bulunduktan sonra kişinin karşısına ''sayfalar'' kısmı gelir.

Yukarıda yer alan aşamalardan sonra sayfalar kısmında bulunan beğenilerinize bakarak içerik değişikliğine gidebilirsiniz.

Facebook Beğendiğim Sayfalar Bulunamıyor Sorunu

Facebook uygulaması üzerinden beğendiğiniz sayfalara ulaşamıyorsanız uygulamanızın güncel olup olmadığına bakmanız gerekir. Günümüzde birçok sosyal medya platformuna mobil cihazlar aracılığıyla giriş yapılıyor. Mobil cihaz üzerinden giriş sağlayanlar cihazların işletim sistemlerine göre AppStore veya Google Play uygulamalarından Facebook uygulamasını güncelleyerek beğendiğim sayfalara ulaşabilir.

Facebook Beğendiğim Sayfalar Toplu Olarak Silinebilir Mi?

Kullanıcılar tarafından beğenilen sayfaların toplu bir şekilde silinmesi gibi bir durumu söz konusu olmamaktadır. Beğenmekten vazgeçebileceğiniz sayfalar için paylaşım altında yer alan ''beğen'' butonuna tek tek tıklayarak beğenmekten vazgeçebilirsiniz.

Facebook uygulamasına yapılan güncellemeden önce bazı Chrome eklentileri sayesinde beğenilen bazı sayfaların silinmesi mümkündü. Ayrıca İOS ve Android uyumlu bazı telefonlarından beğenilen sayfalar silinebiliyor.

Facebook Beğendiğim Sayfaların Öne Çıkarılması

Facebook kullanıcıları istedikleri zaman beğeniler sekmesinde yer alan sayfaları kolaylıkla görebilirler. Bu alanda yer alan ''üç nokta'' kısmına dokunarak açılan ekranda ''başta göster'' seçeneği sayesinde yapılan paylaşımlar ilk olarak kullanıcı tarafından gözükecektir.

0 Yorum

Yorum Yap

E-mail adresin gözükmeyecek.