YURT DIŞI KARTLARIYLA ÖDEMELER AKTİF

Instagram Yabancı Gerçek Takipçi Satın Al Paketleri

Yabancı takipçi satın al, instagram yabancı gerçek takipçi paketlerimiz ucuz ve kaliteli, az düşüş gösteriyor ve çok popüler.

× Bilgi: Yabancı Gerçek Takipçiler. Şifre istemiyoruz. En kötü ihtimalle %40-45 düşüş olur.
Not: Yüklenme süresi paket büyüklüğüne göre değişmektedir. 5.000 takipçi gün içinde yüklenir. Daha detaylı soru/cevaplara S.S.S. sayfasından ulaşabilirsiniz.

100 Yabancı Gerçek Takipçi
 • Yabancı Gerçek Takipçi

10.00₺

Satın Al

200 Yabancı Gerçek Takipçi
 • Yabancı Gerçek Takipçi

15.00₺

Satın Al

500 Yabancı Gerçek Takipçi
 • Yabancı Gerçek Takipçi

20.00₺

Satın Al

1.000 Yabancı Gerçek Takipçi
 • Yabancı Gerçek Takipçi

35.00₺

Satın Al

2.000 Yabancı Gerçek Takipçi
 • Yabancı Gerçek Takipçi

70.00₺

Satın Al

3.000 Yabancı Gerçek Takipçi
 • Yabancı Gerçek Takipçi

100.00₺

Satın Al

5.000 Yabancı Gerçek Takipçi
 • Yabancı Gerçek Takipçi

160.00₺

Satın Al

7.500 Yabancı Gerçek Takipçi
 • Yabancı Gerçek Takipçi

245.00₺

Satın Al

10.000 Yabancı Gerçek Takipçi
 • Yabancı Gerçek Takipçi

300.00₺

Satın Al

15.000 Yabancı Gerçek Takipçi
 • Yabancı Gerçek Takipçi

440.00₺

Satın Al

20.000 Yabancı Gerçek Takipçi
 • Yabancı Gerçek Takipçi

500.00₺

Satın Al

Instagram Yabancı Gerçek Takipçi Satın Al

Instagram global çapta en çok kullanılan sosyal medya platformları arasındadır. Bu sebeple birçok kişi Instagram yabancı takipçi satın al yoluna gitmektedir. Bu hem normal kullanıcılara hem de işletme hesaplarına yönelik verilmektedir.

Instagram’da takipçi artışı yakalayabilmek için düzenli paylaşım yapmak, kaliteli gönderiler hazırlamak, yüksek çözünürlük kullanmak, etiketlerden yararlanmak gibi maddeler gerekir. Ancak bunun iki dezavantajlı yönü vardır. Bunlardan ilki birçok kişinin artık bu maddelere dikkat ettiğidir. Bu nedenle büyük bir rekabet de yer almaktadır.

İkinci dezavantaj ise yabancı takipçilerdir. Yapılan paylaşımlar ilk olarak Türkiye kullanıcılarına gösterilir. Yabancı kullanıcılara hitap etmek onların keşfet alanında çıkmakla veya etiket kullanmakla olur. Ancak yabancıların keşfet alanına çıkabilmek için beğenenlerin de Türkiye dışından olması gerekir.

Etiketler ise milyonlarca paylaşıma sahiptir. Dolayısıyla yabancılara istediğiniz gibi hitap etmenizi sağlamaz. Bu bakımdan sadece Türkiye’ye değil global çapta insanlara hitap etmek isteyen kişiler, yabancı takipçi satın alma yoluna gitmektedir.

Instagram Yabancı Takipçi Alma Avantajları Nelerdir?

Yabancı takipçi satın almanın birçok avantajı vardır. Bunlardan ilki hızdır. Zira sipariş verdikten sonra kısa sürede hesabınıza tanımlanır. Böylece aylarca beklemeniz gereken durumlar yerine 1-2 saat içinde çözüm bulmanız mümkündür.

İkinci avantajı da pratik olmasıdır. Instagram’da sizi takip edenler arasında yabancı olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken paylaşımları kaliteli tutmaktır. Ancak yabancı takipçiler, normalden daha yavaş arttığı için kimse tarafından yararlı bulunmaz.

Ancak satın almak size kısa sürede fırsat sunar. Üçüncü avantajı ise saygınlıktır. Instagram’da birçok kişi bir hesabı ne kadar yabancı beğenmişse o kadar saygı duymaktadır. Zira bunların gelmesi zordur. Bu nedenle Instagram yabancı takipçi satın al size bir prestij de ekler.

Dördüncü avantajı ise kullanılabilirliğidir. Bu hizmetler yeni/eski, normal/işletme fark etmeksizin her hesap tarafından tercih edilebilir. Eğer fenomen olmak istiyorsanız, hesabınızı daha global yapıya sokacağı için başarı basamaklarını tırmanma olanağı sunar. Şayet firmaysanız yabancı takipçiler işletmenizin sadece Türkiye’de değil farklı ülkelerde de tanındığını gösterir. Böylece marka tanınırlığı, elde ettiğiniz kâr da yükselir.

Instagram Yabancı Takipçi Kimler Tarafından Tercih Edilebilir?

Instagram içinde yabancı takipçiler özellikle yurt dışına da hitap etmek isteyen kişilere güzel bir çözüm sunmaktadır. Bilindiği üzere bazı insanlar sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda yurt dışında da tanınır olmayı, popülerliği hedefler.

Bu gibi durumlarda size gerekli olan Türk değil yabancı takipçilerdir. Zira farklı ülkelerde yaşayanlar doğal olarak yabancıların takip edip etmediğine bakacaktır. Türk hesaplar onlar için bir anlam oluşturmaz.

Şayet firmanızın yurt dışında da tanınmasını istiyorsanız, orada da satış planları yapıyorsanız yabancı takipçiler yine daha iyi hitap etmenize yardımcı olacaktır.

Ancak sadece Türkiye’de bulunan kullanıcılara hitap etme planları taşıyorsanız, Türk takipçi satın al size daha avantajlı gelecek bir hizmettir. Dolayısıyla satın almadan önce değerlendirme yaparsanız, daha doğru kararlar alabilirsiniz.

Yabancı Takipçi Alma Güvenilir Mi?

Sosyal medya platformlarında güvenlik her zaman önemlidir. Bu sebeple takipçi almak isteyen kişiler işlem yapmadan önce en güvenilir takipçi satın alma seçeneklerini araştırır.

Bu işlemler güvenilir olmakla birlikte, satın aldığınız platforma göre değişir. Eğer kullanılan yöntemler tehlikeliyse, ödeme güvenli değilse, SSL sertifikası yoksa büyük tehlikeler barındırır. Ancak kurumsal hizmet vermek tüm bu sorunlara çözüm getirmekte, böylece sorunsuz bir işlem yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Sizlere kurumsal yapısıyla hizmet veren firmamız, sunduğu güvenilir ve gerçek yabancı takipçilerle hesaplarınızı geliştirme fırsatı vermektedir.