YURT DIŞI KARTLARIYLA ÖDEMELER AKTİF

Instagram Tek Gönderi Kaydet Paketleri

Kaydet satın al, instagram gönderilerinizdeki kaydetme sayılarını arttırarak keşfete çıkmayı kolaylaştırın, takipçi kazanın.

× Bilgi: Kaydet sayısı keşfet desteği sağlayabilir.
Not: Bu sayıları görebilmek için hesabınız profesyonel hesaba geçiş yapmış olmalı.

20 Kaydettirme Paketi
 • 20 Kişi Gönderinizi Kaydedecek

1.00₺

Satın Al

50 Kaydettirme Paketi
 • 50 Kişi Gönderinizi Kaydedecek

2.00₺

Satın Al

100 Kaydettirme Paketi
 • 100 Kişi Gönderinizi Kaydedecek

3.00₺

Satın Al

250 Kaydettirme Paketi
 • 250 Kişi Gönderinizi Kaydedecek

4.00₺

Satın Al

500 Kaydettirme Paketi
 • 500 Kişi Gönderinizi Kaydedecek

5.00₺

Satın Al

1.000 Kaydettirme Paketi
 • 1.000 Kişi Gönderinizi Kaydedecek

7.00₺

Satın Al

3.000 Kaydettirme Paketi
 • 3.000 Kişi Gönderinizi Kaydedecek

15.00₺

Satın Al

5.000 Kaydettirme Paketi
 • 5.000 Kişi Gönderinizi Kaydedecek

25.00₺

Satın Al

10.000 Kaydettirme Paketi
 • 10.000 Kişi Gönderinizi Kaydedecek

45.00₺

Satın Al

15.000 Kaydettirme Paketi
 • 15.000 Kişi Gönderinizi Kaydedecek

60.00₺

Satın Al

20.000 Kaydettirme Paketi
 • 20.000 Kişi Gönderinizi Kaydedecek

80.00₺

Satın Al

Instagram Kaydetme Satın Al

Instagram gönderi kaydetme ne işe yarar dediğimizde karşımıza, “paylaşılan resim, video ve bunun gibi gönderilerin izlenmesi, okunması ve daha sonra görüntülenebilmek üzere profil içerisinde oluşturulan gizli bir koleksiyona kaydedilmesi işlemi anlamına gelmektedir” tanımı çıkar.

Instagram gönderileri kaydedildiği takdirde, profilinizin ve gönderilerinizin farklı profiller tarafından daha görüntülenebilir ve bu anlamda da popüler olmasını sağlamaktadır. Instagram algortiması içerisinde gönderilerin kaydedilerek saklanması da önemli bir yer tutmaktadır.

Bu anlamda gönderiniz ne kadar fazla kaydedilir ise Instagram’da “Keşfet” adı verilen profilinizde baktığınız içeriklere benzer gönderiler sunan sayfada, farklı ve ilgili profiller için görünebilir hale gelecektir. Bu sebeple de Instagram gönderi kaydetme işlemi, gönderilerinizin görüntülenme oranını arttıracak ve böylece paralel olarak daha geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlayacaktır.

Instagram Gönderi Kaydetme İşlemi Ne İşe Yarar?

Instagram üzerinden farklı profillerin yapacağı gönderi kaydetme işlemi, Instagram kaydet satın al üzerinde sizin ve gönderilerinizin görüntülenme oranını arttıracak ve böylece daha geniş bir kitleye yayılmanızı sağlayacaktır. Gönderi kaydetme işlemini satın alarak Instagram üzerindeki milyonlarca profil içerisinden öne çıkmanız sağlanır. Ancak bilinmesi gerekir ki, gönderi kaydetme işlemi, ek bir işlem gerektirecektir. Bu sebeple de profilinizi yükselişe geçirmek adına firmamızın sizlere sunmuş olduğu Instagram kaydetme işlemlerinden yararlanmanız yararınıza olacaktır.

Instagram’da Nasıl Gönderi Kaydetme Satın Alınır?

Instagram gönderi kaydetme satın almak için öncelikle firmamızın size sunmuş olduğu fırsatlara göz gezdirebilirsiniz. Size uygun olan gönderi kaydetme sayısını seçebilir, güvenilir ve uygun fiyatlı işlemlerimizden yararlanabilirsiniz. Bunun için Instagram şifrenizi paylaşmanıza gerek yoktur. Profiliniz veya bir gönderinizin linkini paylaşarak istediğiniz gönderi kaydetme sayısını belirtip güvenli ödeme sistemimizle kolay ve hızlı bir biçimde işleminizi profilinize uyarlayabilirsiniz.

Gönderinizin pek çok kişi tarafından görülmesini sağlayarak kısa zamanda profiliniz için görünürlük elde edebilir ve milyonlarca profil arasından sıyrılarak üstün hizmet kalitemiz ile birlikte profilinizi yükseltme konusunda hem deneyim elde edebilir hem de güven sağlayacak bir firma ile çalışma fırsatını sağlayabilirsiniz.

Instagram Gönderi Kaydetme Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

Instagram gönderi kaydetme satın almanın avantajları arasında öncelikle bahsedildiği üzere profilinizin diğer kullanıcılar tarafından görüntülenme oranının artması bulunmaktadır. Bu anlamda gönderiniz ne kadar kaydedilirse diğer kullanıcıların gönderinizi görme ve etkileşime geçme oranı da artacaktır. Böylelikle profiliniz Instagram algoritmasına uygun bir yükselişe geçer.

Firmamız bünyesinde size sunmuş olduğumuz fırsatlarla birlikte satın aldığınız gönderi kaydetme oranına bağlı olarak profilinizin ilgili kullanıcılara daha fazla görünecek ve böylelikle farklı profillerden ayrım göstererek büyüyecektir. Etkileşim oranlarının büyümesi daha fazla etkileşimi de beraberinde getireceğinden satın almış olduğunuz gönderi kaydetme işlemi, profiliniz için büyük bir fayda sağlayacaktır.

 

 

Instagram Gönderi Kaydetme Satın Alma Güvenli Midir?

Instagram kaydetme satın alma güvenli midir dediğimizde ise tek cevap, doğru firmalardan satın aldığınız takdirde “evet” olacaktır. Bu anlamda firmamız, sizlere her açıdan güven sunmaktadır. İncelediğiniz ve satın almak istediğiniz gönderi kaydetme sayısı ve fiyatını sizler için uygun olarak tasarlamaktayız. Bu anlamda hem uygun fiyatlı hem de hızlı ve kolayca güvenilir firmamızla iş birliği yapabilirsiniz.

Instagram gönderi kaydetme veya farklı Instagram etkileşimi satın almak için sitemizi ziyaret edebilir ve bizlerle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alma olanağını sağlayabilirsiniz. Böylece profilinizin büyümesi adına ilk adımı atmış olacaksınız!